Roman Kolář - politika a dezinfo
To je taková nebetyčná drzost, co ta hranatá nulka Turek předvádí!
On úplně otáčí realitu - neustále uráží prezidenta, ponižují ho na svých stránkách Hranatost, každý druhý den proti němu mají nějaká videa a "memes" a jejich voliči a hlavně fake účty plní sociální sítě vulgaritami, urážkami, ponižováním a výhružkami všem, co se prezidenta zastanou.
Stačí si otevřít jakoukoli zprávu o prezidentovi a je tam nablito: "Pávek, komouš, vyžírka, kolaborant, komoušká svině, vlastizrádce, válečný štváč, manželka vyžírka, jezdí si na dovolené, zbraňová lobby, manželka nazývá lidi opicemi, vlastizrádce, StBák udavač" a jakmile se jej zastanete, tak se na vás spustí lavina od voličů vlády a od fake účtů provozovaných zejména Motoristy a SPD, co vás začnou velmi vulgárně všemi způsoby urážet a psát výhružky, včetně výhružek smrtí.
A ON MÁ TU DRZOST ŘÍCT, ŽE SPOLEČNOST DĚLÍ PREZIDENT???
Jako ten, co jezdí po regionech, spojuje lidi, snaží se s touto vládou národní katastrofy neustále jednat, chodí na vládu a chce se domluvit???
Jak si to Turek vůbec dovoluje takto drze otáčet fakta?!
▶🔴Co mi píší jeho voliči a falešné účty, když pochválím Pavla, zastanu se ČT, nebo demobloku:
"Presstituti se bojí o korýtka, vykopat na chodník"
"Koláři, ty půjdeš na jatka"
"Kolář, to je diagnóza, jak ten kolaborant z Hradu, jste do rodiny?"
"Koláři táhni na Usraninu"
"Však my si tě najdem ty fialová chvanko"
"Nekvič a respektuj volby" - velmi populární
"Vy libtardi krásně kvičíte"
"Dezinformátore Koláři, táhni makat!"
"Koláři, ty máš sedět"
"Fotr tě měl radši utřít do ručníku"
"Bereš na to něco Romčo?"
"Aby ti nepraskla cévka, nebo radši jo 🤣"
"Fialův kuřbuřt promluvil"
"Tvůj fotr byl taky StBák, že"
"Libtardí bolševici kvičí"
"UK banderovec kvičí, vykopat vás"
"Proč ještě nebojuješ na Ukrajině?"
"Provaz pro demoliční blok"
To je ale krásné spojování společnosti, od Motoristů a vládních účtů, že?
Nejhorší je, že nahlášení ve většině případů nic, sítě to tolerují.